Poland 600x100 static ADEC

Warsztaty praktyczne: Nauka ustalania zwarcia centralnego

CorollaNAJLEPIEJ SPRZEDAJĄCY SIĘ MODEL W HISTORII MOTORYZACJI – POWRÓCIŁ, W NOWEJ, 12. JUŻ ODSŁONIE. Ostatnio, zamiast Corolli, po drogach jeździł Auris, ale Japończycy konstruując nowy model zdecydowali się powrócić do historycznej nazwy.

GOLF rMÓWI SIĘ, ŻE KIEROWCA GOLFA TO NIE OKREŚLENIE CZŁOWIEKA, ALE STANU UMYSŁU. POSTANOWIŁEM SPRAWDZIĆ, JAKI STAN UMYSŁU OSIĄGA KIEROWCA GOLFA R, SAMOCHODU DYSPONUJĄCEGO 300-KONNYM SILNIKIEM.

edgeW EUROPIE OD KILKU LAT SPRZEDAWANY JEST „AMERYKAŃSKI” MODEL FORDA O NAZWIE EDGE. Może nie cieszy się on szaloną popularnością, ale jego zalety na pewno dostrzegają, ci którzy preferują wygodną, wręcz komfortową jazdę w przestronnym samochodzie.

KADJARKADJAR Z NAPĘDEM 4X4 ZASKOCZYŁ MNIE PRZEDE WSZYSTKIM EKONOMIĄ JAZDY. Wybrałem się nim z Warszawy do Juraty, aby dograć szczegóły 14. Konferencji Naukowo-Szkoleniowej (na którą serdecznie zapraszamy w czerwcu 2020 r. – www.14konferencja.pl) i przejechałem w obie strony bez potrzeby tankowania.

RAV4DUŻY, BEZPIECZNY, OSZCZĘDNY I PRZESTRONNY. Oto samochód marzeń. Jak dużo brakuje do ideału nowej RAV4?

focusNOWY FOCUS, ZNÓW WYSUWA SIĘ NA POZYCJĘ NAJLEPSZEGO AUTA W SEGMENCIE SAMOCHODÓW KOMPAKTOWYCH. Tak było w zasadzie z każdą nową wersją Focusa. Wyprzedzała konkurencję o pół kroku.

chrAŻ 80 PROC. SPRZEDANYCH MODELI TOYOTY C-HR, TO SAMOCHODY W WERSJI HYBRYDOWEJ. Dlatego nowa wersja tej sportowo-terenowej Toyoty wzbudza duże zainteresowanie. Tym bardziej, że w samochodzie zainstalowano sporo nowych systemów.

PUMAMUSKULARNA I DYNAMICZNA LINIA NADWOZIA, BARDZO PRAKTYCZNE WNĘTRZE I TAKIŻ SAM BAGAŻNIK, PONADTO PRZEŚWIT NICZYM Z SAMOCHODÓW TERENOWYCH– TO NAJWAŻNIEJSZE CECHY NOWEGO MODELU FORDA, CZYLI WRACAJĄCEJ PO 20 LATACH PUMY.

TROCKT-ROC TO KOLEJNY Z RODZINY VOLKSWAGENA SAMOCHÓD TYPU CROSSOVER. Rozmiarami przypomina VW Golfa, ale jest zdecydowanie wyżej zawieszony, przez co w ruchu miejskim jest wygodniejszy, a wjazd na krawężnik nie skutkuje koniecznością wizyty u mechanika.

Infiniti xq 60 sInfiniti QX60 należy uznać za samochód niszowy. Skierowany jest na rynek amerykański, a do Europy do sprzedaży w sieci Infiniti trawiło zaledwie kilkaset sztuk, z czego ok. 50 do Polski. Jeśli myślisz o eleganckim, dużym samochodzie, który będzie się wyróżniał nawet wśród Audi Q7, czy BMW X7, to jest to dobry wybór. Tymbardziej, że auto kosztuje ok. 250 tys. zł.

Zobacz również...

loading...
  AKTUALNOŚCI