Poland 600x100 static ADEC

Warsztaty praktyczne: Nauka ustalania zwarcia centralnego

nowygabinet.pl - portal dla lekarzy dentystówCertyfikat CE, który umożliwia wprowadzenie na europejski rynek matrycowego implantu cyfrowego, uzyskała firma TRI Dental Implants. Odbudowy można planować bezpośrednio na implancie bez użycia łącznika.

nowygabinet.pl - portal dla lekarzy dentystówW nowej sytuacji, w jakiej znaleźliśmy się w dobie pandemii koronawirusa, sterylizacja pomieszczeń usługowych, a zwłaszcza gabinetów medycznych i stomatologicznych musi obejmować nie tylko narzędzia i aparaturę, ale całe pomieszczenia. Aby kompleksowo zadbać o bezpieczeństwo pacjentów, a także swoje oraz personelu, warto wykorzystać nowoczesne możliwości, jakie dają elektroniczne urządzenia.

nowygabinet.pl - portal dla lekarzy dentystówEksperci szacują, że będzie utrzymywał się trend wzrostowy w zakresie zakupów, dotyczących sprzętu do obrazowania, chodzi w szczególności o skanery wewnątrzustne. Do 2026 roku segment ten będzie rósł najszybciej i wyprzedzi sprzedaż w segmencie sprzętu do tradycyjnego obrazowania.

medka wwwCo najbardziej liczy się w pracy lekarza, pielęgniarki lub asystentki lekarza? Przede wszystkim ogromne doświadczenie i wiedza, ale także pewność siebie i swoich umiejętności. I choć większości z tych ważnych aspektów nie można nabyć od ręki, ale poprzez długoletnią pracę, to pewności siebie doda idealnie dopasowane i wygodne ubranie.

nowygabinet.pl - portal dla lekarzy dentystówNa początku września 2020 r. odbyła się oficjalna premiera najnowszego system obrazowania CBCT firmy Carestream Dental, czyli tomografu CS 8200 3D. Pierwotnie zaplanowana była na Krakdent, ale z uwagi na odwołanie targów odbyła się w siedzibie firmy Optident we Wrocławiu.

Radic8 VK401Marrodent, rozpoczął współpracę z firmą Radic8 dotyczącą dystrybucji systemu sterylizacji powietrza, który neutralizuje niektóre wirusy i bakterie podczas jednorazowego przejścia powietrza przez urządzenie.

nowygabinet.pl - Bezprzewodowy system do obturacji kanałów korzeniowych elements™ IC.KaVo Kerr wprowadza na rynek nowy system do obturacji kanałów korzeniowych. Bezprzewodowe urządzenie elements™ IC to kompletny i niezawodny system łączący w sobie gorący plugger Downpack z systemem ekstruzji Backfill.

wyposażenie gabinetu lekarskiegoNie ulega wątpliwości fakt, iż najważniejszym aspektem dla każdego pacjenta jest skuteczność leczenia proponowanego przez lekarza. Pacjent odwiedza gabinet lekarski po to, by otrzymać skuteczną pomoc i wyzdrowieć. Choć estetyka samego gabinetu – jako pomieszczenia – nie jest kluczowa, ani nawet bardzo ważna, gdy pacjent akurat zmaga się z jakąkolwiek chorobą, to warto pamiętać, że w ostatecznym rozrachunku aranżacja wnętrza w gabinecie jest jednak pewnego rodzaju wizytówką, reklamą, która może wpłynąć na ostateczną opinię o danym miejscu. Czy ktokolwiek poleci znajomym zaniedbany, wymagający gruntownego remontu gabinet? Nie bez powodu mówi się o tym, jak istotne jest pierwsze wrażenie – nie tylko odnośnie ludzi, ale właśnie i wnętrz. Warto postarać się, by miejsce pracy było reprezentatywne, schludne i na tyle uniwersalne, aby miało szansę wzbudzać jak najpozytywniejsze uczucia u szerokiego grona osób. Jakich wyborów dokonać, by owa misja zakończyła się sukcesem?

nowygabinet.pl - portal dla lekarzy dentystówCentrum Inspiracji Stomatologii Cyfrowej zaprasza na wyjątkowe wydarzenie we Wrocławiu. Moc nowości skumulowana w jednym miejscu. Premiera nowego unitu A-dec 500 Superior oraz najnowsze propozycje z zakresu radiologii i CAD/CAM do gabinetu.

KAVO OP3DZ dumą przedstawiamy nowy produkt w rodzinie niezawodnych produktów RTG KaVo. Nowość w ofercie stanowi aparat OP 3D w wersji Pantomograf + Cefalometria - idealne urządzenie dla nowoczesnej, rozwijającej się praktyki stomatologicznej.

Zobacz również...

loading...
  AKTUALNOŚCI