Poland 600x100 static ADEC

Warsztaty praktyczne: Nauka ustalania zwarcia centralnego

nowygabinet.pl - Pytania do PrawnikaJedna z naszych asystentek została przez nas wysłana na szkolenie. Szkolenie zostało opłacone przez pracodawcę, tak samo jak przejazd w miejsce szkolenia. Okazało się, że asystentka nie dotarła na szkolenie. W jaki sposób należy ukarać taką osobę? Czy zwrot kosztów poniesionych przez nas na jej szkolenie będzie odpowiednią karą?

nowygabinet.pl - Pytania do PrawnikaByłam na szkoleniu dla rejestratorek medycznych. Okazało się, że osoba przeprowadzająca szkolenie ma bardzo małą wiedzę. Czy mogę domagać się zwrotu pieniędzy, które zainwestowałam w to szkolenie? Czy z punktu prawnego osoba nie posiadająca wykształcenia w danym kierunku może przeprowadzać szkolenia?

nowygabinet.pl - portal dla lekarzy dentystów25 maja, czyli na dwa dni przed rozpoczęciem obowiązywania nowego, zaostrzonego rozporządzenia o ochronie danych osobowych zapraszamy na szkolenie pt. RODO: ochrona danych osobowych w placówce medycznej - wszystko, co właściciel gabinetu powinien wiedzieć o nowych wymaganiach.

nowygabinet.pl - portal dla lekarzy dentystówOstatnio podczas kontroli z Sanepidu, dowiedziałam się o obowiązku szkolenia pracowników z czynników szkodliwych. Co to takiego, kto takie szkolenia ma prowadzić, jak często się je prowadzi?

Zatrudniłem asystentkę na umowę o pracę, więc asystentka musi być przeszkolona w zakresie BHP. W "karcie szkolenia wstępnego w dziedzinie bezpieczeństwa i higieny pracy" są dwa podpunkty: instruktaż ogólny oraz instruktaż stanowiskowy. Instruktaż ogólny przeprowadził specjalista ds. BHP. A kto może przeprowadzić instruktaż stanowiskowy?

GibinskiMCzy pracownikowi przysługuje dzień wolnego w przypadku, kiedy pracodawca kieruje go na szkolenie, które odbywa się poza godzinami pracy w sobotę?

Zobacz również...

loading...
  AKTUALNOŚCI