Poland 600x100 static ADEC

Warsztaty praktyczne: Nauka ustalania zwarcia centralnego

nowygabinet.pl - portal dla lekarzy dentystówCzy mogę dawać pacjentom drobne upominki po skończonej wizycie? Chodzi o upominki w postaci: past do zębów, szczoteczek, przyborów szkolnych, książeczek dla dzieci, itp. Jak na to patrzy urząd skarbowy?

nowygabinet.pl - portal dla lekarzy dentystówJestem młodym lekarzem, który właśnie założył działalność gospodarczą. Proszę o informację, w jaki sposób będę obliczać od uzyskanego przychodu podatek dochodowy oraz VAT.

nowygabinet.pl - portal dla lekarzy dentystówCzy zabieg wybielania jest świadczeniem zwolnionym z VAT-u, czy należy do ceny zabiegu doliczyć VAT?

GibinskiMJakie składki należy opłacać, prowadząc działalność gospodarczą w trakcie przebywania na zasiłku macierzyńskim?

GibinskiMCzy pobierając zasiłek macierzyński można prowadzić działalność gospodarczą?

GibinskiMPrzez niedopatrzenie agenta ubezpieczeniowego, z usług którego korzystam, mam przerwę w ciągłości polisy ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej. Czy z tego faktu urząd wojewódzki może wyciągnąć w stosunku do mnie jakieś konsekwencje? Dodam, że błąd powstał nie z mojej winy.

Zobacz również...

loading...
  AKTUALNOŚCI