Poland 600x100 static ADEC

Warsztaty praktyczne: Nauka ustalania zwarcia centralnego

Dentoletter - zapisz się

Zapisz się do naszego Newslettera

REGULAMIN
1. Logowanie na stronie www.nowygabinet.pl jest bezpłatne.
2. Adresy mailowe osób, które zalogowały się na stronie będą wykorzystywane w celach marketingowych przez właściciela serwisu www.nowygabinet.pl, w szczególności do:

  • wysyłania newsletterów o tematyce stomatologicznej
  • wysyłania reklam firm stomatologicznych (nie więcej niż jedna dziennie)


3.Wyrażam zgodę na:
przetwarzanie swoich danych osobowych do celów marketingowych zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. nr 133, poz. 883),
otrzymywanie informacji handlowych środkami komunikacji elektronicznej wysyłanymi przez SPS - Piotr Szymański
wykorzystanie komunikacji email w celach marketingowych.

4. W wysyłki e-mailingów można w każdej chwili zrezygnować wysyłając maila o treści NIE-STOMATOLOGIA na adres prenumerata@spsmedia.pl. Rezygnacja z wysyłki jest równoznaczna z usunięciem konta z serwisu www.nowygabinet.pl

5. Osoby, które nie zgadzają się na wysyłanie e-mailingów proszone są o nielogowanie się na stronie i nie akceptowanie regulaminu.

6. Właścicielem serwisu www.nowygabinet.pl jest firma SPS-Piotr Szymański

7. Zamawiając Dentoleter (proszę zaznaczyć wszystkie trzy opcje):

Wyrażam zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych do celów marketingowych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych sobowych (Dz.U. Nr 133, poz. 883) przez SPS-Piotr Szymański ul. Modzelewskiego 67/4 Warszawa.
Wyrażam zgodę na przekazywanie mi informacji handlowych środkami komunikacji elektronicznej przez SPS - Piotr Szymański, ul. Modzelewskiego 67/4 Warszawa, zgodnie z Ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną oraz Ustawą Prawo Telekomunikacyjne.

Wyrażam zgodę na wykorzystanie komunikacji e-mail w celach marketingowych przez SPS - Piotr Szymański, ul. Modzelewskiego 67/4 Warszawa.


70's style beautystic for elderly
how much do nude realistic sex doll small tits cost photos?
best swiss replica rolex adds to massive points.