Poland 600x100 static ADEC

Warsztaty praktyczne: Nauka ustalania zwarcia centralnego

Szkolenia | Targi | Zjazdy

nowygabinet.pl - portal dla lekarzy dentystówMinisterstwo Zdrowia poinformowało o przyznaniu 1959 miejsc rezydenckich dla lekarzy i lekarzy dentystów. Dentystom z tej puli przypadły tylko 34 miejsca.

nowygabinet.pl - portal dla lekarzy dentystów1 października w Nadarzynie rozpocznie się pierwsza w tym roku duża impreza stomatologiczna: Warsaw Dental Medica Show (1-3.10.2020 r.). - My na pewno nie odwołamy swoich targów - zapewnia prezes Ptak Warsaw Expo Tomasz Szypuła. - Mamy możliwości do przeprowadzenia bezpiecznych targów i to zrobimy.

nowygabinet.pl - portal dla lekarzy dentystówWirtualne CEDE, czyli Virtual Dental Exhibition by CEDE, to absolutna nowość i jedyne pewne branżowe spotkanie tej rangi w 2020 roku, których nie zakłóci pandemia koronawirusa. Każdy uczestnik, oprócz odwiedzin stoisk blisko 60 wystawców z kraju i zagranicy (o wystawie czytaj więcej tutaj), będzie miał nieograniczony dostęp do kilkudziesięciu webinarów i debat w formule na żywo (24-26 września) i z odtworzenia (do 25 października).

VCEDEIndywidualne prezentacje wideo „na żywo” na stoiskach blisko 50 wystawców, targowe promocje dostępne wyłącznie online, a także: bezpłatne webinary, emocjonujące debaty i konsultacje ekspertów - będą solą pierwszych wirtualnych targów stomatologicznych w Polsce Virtual Dental Exhibition by CEDE. Będzie interaktywnie, kreatywnie, bezpiecznie i bez opłat.

KRAKDENT m minTargi KRAKDENT budzą wiele emocji. Nic dziwnego. To największe targi stomatologiczne w Polsce, które jako pierwsze spośród imprez tego typu zostały przełożone przez pandemię i które jako pierwsze odbędą się po „odmrożeniu” branży (już wiemy nie odbędą się). Stomatolodzy mówią – jesteśmy spragnieni spotkań a organizatorzy, że są gotowi na przyjęcie gości. Jaki będzie tegoroczny KRAKDENT, który w dniach 3-5 września odbędzie się w EXPO Kraków - taką wiadomość jeszcze tydzień temu dostalismy z biura prasowego Krakdentu. Niestety nie poznamy odpowiedzi, bo właśnie podjęto decyzję o odwołaniu targów.

lido minPo czterech latach przerwy do kalendarza szkoleń stomatologicznych wraca Konferencja Naukowo-Szkoleniowa Wojskowej Izby Lekarskiej. Będzie to już 14. edycja tej konferencji. Oczywiście odbędzie się ona tradycyjnie w Juracie, w czerwcu 2020 r. 2021 r.

szkolaokluzji minKrakdent, zbliża się wielkimi krokami. Nowy termin to 3-5 września 2020 r. Za nieco ponad miesiąc wielu dentystów znów odwiedzi hale przy ul. Galicyjskiej. Szkoła Okluzji, na tegorocznym Krakdencie, przygotowała dwa wykłady -. całodniowy w czwartek (3 września) i 2-godzinny wykład wprowadzający do zagadnień związanych z okluzją w sobotę (5 września).

lek dent min230 tys. lekarzy i lekarzy dentystów brakuje w Europie - podaje serwis europeandatajournalism.eu. To niekomfortowa sytuacja dla pacjentów, bo ocenia się, że taki deficyt sprawia, iż 14 osób na 100 chorych nie ma szans na skuteczne leczenie. To z kolei powinno tworzyć komfortowe warunki pracy dla osób leczących, bo na ich fachową pomoc czekają praktycznie w każdym zakątku Europy. Który zakątek wybrać? Na to pytanie lekarze i lekarze dentyści mogą uzyskać rzeczową odpowiedź, biorąc udział w Medycznych Targach Pracy - Careers in White (23 listopada w Centrum Konferencyjnym Zielna).

nowygabinet.pl - portal dla lekarzy dentystówW dniach 15-16 listopada Hala Sportowa AWF we Wrocławiu zamieni się w największy gabinet stomatologiczny na zachodzie kraju. Wszystko to dzięki Dolnośląskim Targom Stomatologicznym Dentamed, które w tym roku obchodzą 18. jubileusz.

nowygabinet.pl - portal dla lekarzy dentystówW pierwszy weekend grudnia (6-8 grudnia) w Warszawie odbędzie się już 6. Zjazd Lekarzy Dentystów. Jednym z zaproszonych gości jest Pani prof. dr hab. n. med. Halina Pawlicka. Poprowadzi ona wykłady pod tytułem: „Endo bez tajemnic - aktualne wytyczne obowiązujące podczas leczenia kanałowego”. Szczegóły wykładu i formularz zapisów znajduje się tutaj: https://www.6zld.pl/index.php/46-8-grudnia-2019-r-endo-bez-tajemnic-aktualne-wytyczne-obowiazujace-podczas-leczenia-kanalowego.html.

CEDE 2019 09 20 1021 minCEDE 2019 to już historia. - W ramach wydarzenia zrealizowano kilkanaście unikalnych projektów Po raz kolejny udowodniliśmy, że CEDE to więcej niż wystawa. Najwięcej zyskali, ci którzy w całość złożyli wszystkie elementy układanki - przekonują organizatorzy.

nowygabinet.pl - portal dla lekarzy dentystówJuż po raz 6. w pierwszy weekend grudnia zapraszamy lekarzy dentystów do Warszawy, do hotelu Lord na kolejny Zjazd Lekarzy Dentystów (www.6zld.pl). Sesje na 6. Zjeździe Lekarzy Dentystów poprowadzą jedni z najlepszych polskich wykładowców: prof. dr hab. n. med. Halina Pawlicka, prof. dr hab. Janusz Sytnik-Czetwertyński, dr n. med. Marcin Aluchna, dr n. med. Jacek Ciesielski, dr n. med. Jan Dethloff, dr n. med. Michał Paulo, dr n. med. Piotr Okoński, lek. dent. Krzysztof Adamowicz, lek. dent. Krzysztof Polanowski, fizjoterapeuta mgr Szymon Marciniak, mgr Grzegorz Bogusz - ratownik medyczny, Michał Ewertowski - ratownik medyczny, dr n. pr. Maciej Gibiński.

nowygabinet.pl - portal dla lekarzy dentystówBezpłatne szkolenia w zakresie e-recepty, e-skierowania i Internetowego Konta Pacjenta odbędą się w sierpniu w Opocznie, Rawie Mazowieckiej i Poddębicach. Taką informację na swojej stronie internetowej zamieścił Łódzki Oddział Wojewódzki Narodowego Funduszu Zdrowia.

nowygabinet.pl - portal dla lekarzy dentystówPrzez lata stomatolog kojarzył się społeczeństwu przede wszystkim z leczeniem bólu. Dziś wielu dentystów - bez cienia przesady - może nazywać się projektantami uśmiechu. Pytanie, czy w świadomości pacjentów zaszła już na tyle poważna zmiana, aby dentyści mogli zrobić krok dalej i stać się również ekspertami w zakresie medycyny estetycznej?

nowygabinet.pl -portal dla lekarzy dentystów18 maja br. wykładem dr. Krzysztofa Adamowicza zainaugurujemy tegoroczne zajęcia Szkoły Okluzji. Do końca listopada uczestnicy tej edycji szkoleń będą mogli wziąć udział w 46 godzinach wykładów i 27 godzinach zajęć praktycznych w klinikach wykładowców. Szczegóły znajdują się na stronie www.szkolaokluzji.pl.

Zobacz również...